EKOL SYSTEM

OUTSOURCING OF EMPLOYEES FROM THE EAST

OUTSOURCING

What is outsourcing?

Outsourcing pracowników to innowacyjna forma współpracy, którą Państwu chcemy zaoferować. Podobnie jak w przypadku leasingu pracowniczego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników i obsługą kadrową, jednak ze względu na doskonałe zrozumienie sektorów w których operujemy, możemy Państwu zaproponować ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb pracodawców w danej branży.

Usługi outsourcingu stanowią alternatywę dla usług podwykonawstwa, w ramach których pracownik tymczasowy jest zatrudniony przez agencję w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika. Outsourcing w ramach oferty Ekol System Sp.zo.o. pozwala na elastyczne delegowanie na zewnątrz firmy kompletnych procesów biznesowych poprzez skuteczne obniżenie kosztów operacyjnych związanych z zarządzaniem personelem. Gwarantujemy naszym klientom możliwość zastępstwa pracownika, który nie spełnia Państwa oczekiwań.

Podobnie jak w przypadku usługi leasingu pracowniczego, klient przestaje być wówczas stroną prawną w stosunku pracy wobec delegowanych do niego pracowników. W zależności od obszaru biznesowego lub procesu zlecanego na zewnątrz, rozliczenia z firmą outsourcingową mogą być oparte o roboczogodziny jej personelu, lub wykonywane przez delegowany personel czynności (w ramach usług takich jak co-packing, czy kompletacja zamówień).

Naszym celem jest wsparcie i rozwój Twojego biznesu.

Ekol System jest firmą oferującą outsourcing – formę opartą na leasingu pracowniczym. Zajmujemy się rekrutacją osób na wybrane stanowiska. Spośród wielu kandydatów wybieramy tych, którzy najlepiej spełniają oczekiwania stawiane przez pracodawców. Pracownicy ze Wschodu w Gdańsku i innych miastach Polski mogą liczyć na legalne zatrudnienie, godne warunki współpracy, wysokie zarobki i zakwaterowanie. Ekol System dba o dopełnienie aspektów umowy. Jednocześnie pracownicy ze Wschodu w Gdańsku lub poza nim mogą liczyć na komfortowy dojazd do zakładu pracy.

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko

Wraz z rozwojem rynku pracy w Polsce, pracownicy ze Wschodu w Gdyni oraz wielu innych miastach Polski szukają etatu, zarówno tymczasowego, jak i stałego. Ekol System powstał z myślą o osobach, które chciałyby zatrudnić się bez pośredników. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu pracodawcy mają mniej obowiązków, a pracownicy nie są zmuszeni stale uzupełniać dokumentacji. To duże ułatwienie dla obu ze stron. Rekrutując kandydatów, dbamy o to, aby były to rzetelne osoby mające predyspozycje do pełnienia danego zawodu. Praca na niektórych stanowiskach wymaga odpowiedniego wykształcenia (np. ślusarz czy elektryk), a my dbamy o to, aby pracownik je posiadał. Doświadczenie jest dużym atutem, dlatego zwracamy na nie uwagę w całym procesie wyboru personelu.

Z myślą o pracownikach i pracodawcach

Poszukiwani są pracownicy ze Wschodu (Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdowy, Gruzji, Armenii) do pracy w Polsce – osoby uczciwe, zaangażowane w pełnienie obowiązków. Gwarantujemy rozwój na wybranym stanowisku, dzięki czemu kandydaci mogą stałe podnosić swoje kwalifikacje w Polsce. Ekol System powstał z myślą o pracownikach – pomagamy im znaleźć zatrudnienie, ale także ułatwiamy pracodawcom proces rekrutacji. To szczególne udogodnienie dla dużych firm, gdzie rotacja jest duża i często brakuje rąk do pracy.

Rzetelna rekrutacja w Ekol System

Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy są przeszkoleni w zakresie prowadzenia rekrutacji. Doskonale wiedzą, na jakie aspekty zwrócić uwagę, jakie są cenione przez pracodawcę z danej branży, co pozwala wybrać odpowiednie osoby na właściwe stanowisko. W przypadku, gdy pracownik nie sprawdzi się, delegujemy następnego. W ten sposób nie trzeba martwić się w luki w personelu. Szybko reagujemy na sytuację, co pozwala nam osiągać wysokie efekty. Dzięki nim firmy mają większą szansę na rozwój.

Korzystna współpraca

Jesteśmy po to, aby pomagać – pracownicy ze Wschodu znajdą odpowiednią propozycję pracy dla siebie, nie poświęcając dużo czasu poszukiwaniom. Kandydaci mogą wybierać spośród wielu ofert, dzięki czemu ją dostosują do własnych wymagań. pracujący z nami pracodawcy. Jesteśmy liderem, jeśli chodzio outsourcing, rekrutację kandydatów i pośredniczenie między nimi a pracodawcami różnych firm działających na terenie Europy.

YOU'RE LOOKING FOR A JOB?

You're looking for a job? Join the group of satisfied employees we employ!
We provide all posted employees with:
Medical and prophylactic examination

Medical and prophylactic examination

General Health and Safety Training

General Health and Safety Training

Work Clothes

Work Clothes

Legalna Praca

Legalna Praca

Accomodation

Accomodation

Full Professionalism

Full Professionalism

JOB OFFERS

You're looking for a job? Join the group of satisfied employees we employ!
Job offers for welders, locksmiths, electricians, manual workers, etc.
Click the photo below to review the offers.

ABOUT US

Ekol System sp. z o.o.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie outsourcingu (wynajmu) naszych pracowników do pracy w Państwa Przedsiębiorstwie. Podstawą naszej działalności jest przyczynienie się do prawidłowego rozwoju zleconych nam projektów oraz umacnianie i podnoszenie pozycji rynkowej naszych klientów. Sami również trwamy w procesie ciągłego rozwoju, nieustanniepodnosząc kwalifikacje naszych pracowników, zwiększając zasięg skalę usług. Ekol System zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z rekrutacją. Gwarantujemy, że wybrany przez nas legalny, pracownik ze Wschodu będzie rzetelną i uczciwą osobą na właściwym stanowisku. Współpracujemy ze zweryfikowanymi partnerami ze wschodnich terenów umożliwiając osiągnięcie znaczącego obniżenia kosztów przez Naszych partnerów.

Dane firmy

  •   81–383 Gdynia, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 /B6
  •   80–554 Gdańsk, ul. Śnieżna 1
  • NIP: 1132919870 REGON: 365587465

Office

  •  +48 583430775
  •  biuro@ekol-system.pl

Recruitment

  •  +48 512049377
  •   rekrutacja@ekol-system.pl
500
Pracowników
98
Skilled workers
32
Job offers
4000
Customers

OPINII

Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę EKOL SYSTEM Sp. z o.o. jako solidną i rzetelną, która jest dobrym partnerem do współpracy, a także godną polecenia innym kontrahentom.

Edmund Sokołowski

Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o.
Pracowniki Ekol System zaangażowani są w kooperacji z pracownikiem zleceniodawcy, spełniają wymagania bezpieczeństwa i jakości pracy. Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę Ekol System jako solidną i rzetelną oraz szybko reagująca na potrzeby klienta.

ELŻBIETA MUCHA

GC ENERGY SP. Z O.O.
Firma Ekol System wywiązuje się z obowiązków jak i również spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy z Ekol System pracuję rzetelnie, sumiennie i wywiązują się z zadań im powierzonych. Współpraca z nimi daje nam możliwości rozwojowe oraz podniesienie efektywności naszej pracy.

JACEK SIERZPUTOWSKI

DRUTEX

CONTACT

Fill out the contact form and find an employee today!