Legalna praca w Polsce bez pośredników

Legalna praca bez pośredników – co trzeba zrobić?

Coraz więcej firm oraz przedsiębiorstw decyduje się na zatrudnianie obcokrajowców do pracy. Wynika to z braku odpowiedniej kadry wśród polskich pracowników, ale również umiejętności oraz zdolności osób zza wschodniej granicy. Wielu z nich niejednokrotnie pokazało, że są pracowici i chętnie do wykonywania różnego rodzaju obowiązków.

Niewątpliwie podejmowanie pracy poza ojczystym krajem, może być stresujące i powodować niepokój wśród osób, które chcą tego spróbować. Jednak odpowiednia znajomość tematu sprawia, że wcale nie musi to być skomplikowany proces. Nasza firma pomaga w załatwieniu wszelkich formalności, związanych z transportem czy zakwaterowaniem Z nami rozpoczęcie pracy w Polsce, będzie nie tylko bezpieczne, ale również satysfakcjonujące!

Legalna praca w Polsce dla Ukraińca dostępna jest w wielu różnych obszarach. Jeśli szukasz konkretnej specjalizacji czy profesji, to skontaktuj się z nami i daj nam znać, w czym się specjalizujesz. Postaramy się znaleźć dla Ciebie takie zajęcie, w którym będziesz mógł wykazać się swoimi umiejętnościami.

Dobra i dająca satysfakcję legalna praca w Polsce dla Ukraińca? Z Ekol System to możliwe!

Legalna praca w Polsce bez pośredników - możliwości zawodowe

Na przyjezdnych czeka legalna praca w Polsce i wcale nie trzeba poświęcać wiele czasu, aby ją znaleźć. Ekol System zajmuje się rekrutacją pracowników na wybrane stanowiska. Zgłaszają się do nas zarówno wykwalifikowani kandydaci, jak i pracownicy fizyczni. Zarówno jedna, jak i druga grupa może liczyć na atrakcyjne oferty. Współpraca z wieloma klientami owocuje wieloma stanowiskami pracy, które możemy zaoferować przyjezdnym ze Wschodu. Na kandydatów czeka legalna praca bez pośredników. To my przyjmujemy zgłoszenia i dobieramy ofertę dostosowaną do potrzeb oraz możliwości danej osoby. Jednocześnie gwarantujemy, że współpracujące z nami przedsiębiorstwa mogą liczyć na uczciwą i zaangażowaną kadrę, a pracownicy mogą mieć pewność, że otrzymają w terminie godne wynagrodzenie.

Kierujemy się takimi wartościami jak: uczciwość oraz zaangażowanie. Dzięki temu możemy zaproponować wszystkim kandydatom sprawdzone oferty pracy. Ekol System udowadnia, że legalna praca w Polsce bez pośredników jest możliwa, a co więcej, wychodzimy także z konkretną propozycją stanowiska. W ten sposób każdy pracownik zza wschodniej granicy nie musi szukać zatrudnienia na własną ręką, ponieważ my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Praca w Polsce dla Ukraińca bez pośredników

Jako firma outsourcingowa zajmujemy się wynajmem pracowników. Zgłaszają się do nas kandydaci szukający zatrudnienia oraz firmy poszukujące pracowników. To najkrótsza droga do tego, aby zająć wybrane stanowisko. Wykwalifikowani Rosjanie mają szansę na rozwój zawodowy w obrębie swojej specjalizacji, inni z kolei zyskują możliwość nabycia nowego doświadczenia w Polsce. Legalna praca dla Rosjanina jest gwarancją pewnego zatrudnienia na godnych warunkach współpracy. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum. To my zajmujemy się rekrutacją, a pracodawcy zyskują kolejne osoby do swojej kadry. Outsourcing pracowników jest również korzystny dla samych zainteresowanych, ponieważ stale znajdują się w bazie, dzięki czemu zapewniamy ciągłość zatrudnienia. Nawet po wykonaniu usługi dla danej firmy szybko znajdzie zatrudnienie w następnej. To znaczna oszczędność czasu, ponieważ można uniknąć żmudnych poszukiwań i niepewnych ofert.

Legalna praca w Polsce bez pośredników

Legalna praca w Polsce – dostępne wakaty

Firma Ekol System oferuje zatrudnienie w wielu branżach. Prace znajdą u nas, chociażby ślusarze czy elektrycy, posiadający doświadczenie w tym zawodzie. Na ofertę pracy mogą również liczyć Ukraińcy czy Rosjanie z innych obszarów. Dla naszych klientów poszukujemy spawaczy, elektromonterów czy pracowników fizycznych do pracy w firmach usługowych czy przemysłowych. W zależności od indywidualnych preferencji oraz umiejętności, znajdziemy Ci takie zajęcie, które będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Wiemy, że odnalezienie się w nowym kraju oraz załatwienie wszelkich formalności, może wydawać się skomplikowane, dlatego pomożemy Ci zająć się wszelkimi formalnościami.

Legalna praca bez pośredników – pomagamy w zatrudnieniu

Jesteś osobą ze Wschodu, która szuka pracy w Polsce? Nie wiesz, w jaki sposób znaleźć zatrudnienie samodzielnie oraz jakich dokumentów potrzebujesz? W Ekol System załatwimy to wszystko za Ciebie. Zorganizujemy badania lekarsko-profilaktyczne, a także zapewnimy transport, zakwaterowanie oraz pozwolenie na pobyt.

Legalna praca dla Ukraińców w Polsce

Współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi partnerami z terenu Ukrainy oraz Białorusi. Firmy, z którymi nawiązujemy kontakty, są wypłacalne, dzięki czemu praca w Polsce dla Ukraińca jespracownicy fizycznit w pełni legalna, a pracownik może liczyć na terminowe wynagrodzenie. Rzetelnie wybieramy kandydatów, dzięki czemu przedsiębiorcy mają pewność, że stanowisko zostanie objęte przez osobę kompetentną, która będzie zaangażowana w wypełnianie swoich obowiązków. Szukanie pracy na własną rękę, przeglądając różnorodne oferty, nie zawsze jest łatwe i nie mamy pewności, że szybko znajdziemy zatrudnienie. Współpracując z Ekol System, masz pewność, że w krótkim czasie znajdziesz pewną pracę. W ten sposób będziesz mógł szybko zacząć życie w nowym miejscu zamieszkania. Ekol System to nie tylko legalna praca w Polsce, ale również zakwaterowanie i zapewniony dojazd do zakładu. Dbamy o wszelkie udogodnienia dla pracowników, dzięki czemu możemy zaproponować wyłącznie sprawdzone i atrakcyjne oferty – zatrudnienie na dogodnych warunkach. Ekol System to najlepsze źródło informacji, jeśli chodzi o rynek pracy. Nasi specjaliści sami zajmują się doborem odpowiednich stanowisk dla wybranych kandydatów.

W Ekol System legalna praca w Polsce jest nie tylko łatwa do zdobycia, ale również bezpieczna oraz godna polecenia. Znasz kogoś kto szuka pracy lub sam jesteś zza wschodniej granicy i chcesz znaleźć zatrudnienie? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w znalezieniu pracy dla Ciebie.

Praca w Polsce dla Ukraińców
Praca w Polsce dla Ukraińców

Skala zatrudnienia osób zza wschodniej granicy w Polsce jest niemała. Z punktu widzenia społeczeństw w takich państwach jak Ukraina czy Rosja, Polska rysuje się jako kraj znacznie lepszych perspektyw związanych z zarobkami. Dla jednych nasz kraj jest destynacją docelową, dla innych przejściową. Na pewno nasza gospodarka daje szansę na lepsze stawki. Praca w Polsce dla Rosjanina okazuje się życiową szansą. Rosja może pochwalić się gronem doskonałych fachowców, jacy są ekspertami w swoich dziedzinach. Wielu z nich ma możliwość zatrudnić się w polskich firmach.

Legalna praca dla Rosjanina jest w zasięgu ręki

Oferta Ekol System jest rozbudowana i adresowana zarówno do przedsiębiorców szukających rąk do pracy, jak też dla osób zainteresowanych znalezieniem angażu. Jesteśmy wsparciem, jakie bardzo skutecznie pomaga spotkać się tym, którzy szukają ludzi do pracy oraz tym, którzy chcą wejść na nową drogę zawodową w realiach polskiego rynku zatrudnienia. Do atutów naszej propozycji zalicza się transparentność oraz zgodność rozwiązań z obowiązującymi w naszym kraju regulacjami. Legalna praca bez pośredników żądających z tego tytułu sporych prowizji może się niektórym wydawać czymś mało rzeczywistym, ale teraz jest to w pełni wykonalne. Trzeba wykorzystać możliwości jakie daje leasing pracowniczy. Jesteśmy w nim specjalistami i jak dotąd obdarzyło nas zaufaniem grono Klientów z wielu branż.

Zatrudnienie, które jest szansą na społeczny awans

Bez dobrych zarobków nikt nie będzie czuł się dobrze w społeczeństwie. W szczególny sposób tyczy się to emigrantów, jacy są narażeni na przykre doświadczenia. Dobry angaż za rozsądną stawkę pozwala im skutecznie odbudować poczucie własnej wartości. Legalna praca dla Ukraińców to dla nich wielka szansa. Dzięki fachowemu wsparciu Ekol System można ją wykorzystać znacznie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Z punktu widzenia rodzimych firm również jest to doskonała opcja.

Czy praca w Polsce dla Ukraińca jest łatwa do znalezienia?

Trudno zaprzeczyć, że polski rynek pracy staje się coraz bardziej otwarty na fachowców ze Wschodu. Świadczy to o rozwoju polskiej gospodarki, albowiem podobny mechanizm funkcjonuje w krajach zamożniejszych. Oprócz tego wśród Rosjan czy Ukraińców jest wielu wykształconych specjalistów, którzy są chętnie zatrudniani przez polskich przedsiębiorców. Ekol System pomaga do dotrzeć pracodawcom do pracowników.

Teraz legalna praca w Polsce to nie luksus

Rzeczywistość gospodarcza w naszym kraju wygląda ciekawie. Powstają nowe podmioty, a skala zapotrzebowania na pracowników rysuje się dobrze. Oznacza to, że emigranci zarobkowi ze Wschodu znajdują u nas bezpieczną przystań. Praca w Polsce dla Rosjanina bywa okazją do poszerzenia doświadczenia, poznania mechanizmów typowych dla wyżej rozwiniętych państw europejskich. Nie można takich szans ignorować. Legalna praca dla Ukraińców czy Rosjan jest dostępna. Leasing zatrudnienia z Ekol System to konkretne korzyści.

200
Pracownicy fizyczni
98
Pracownicy wykwalifikowani
1360
Oferty pracy
8000
Klienci

REFERENCJE

Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę EKOL SYSTEM Sp. z o.o. jako solidną i rzetelną, która jest dobrym partnerem do współpracy, a także godną polecenia innym kontrahentom.

Edmund Sokołowski

Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o.
Pracowniki Ekol System zaangażowani są w kooperacji z pracownikiem zleceniodawcy, spełniają wymagania bezpieczeństwa i jakości pracy. Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę Ekol System jako solidną i rzetelną oraz szybko reagująca na potrzeby klienta.

ELŻBIETA MUCHA

GC ENERGY SP. Z O.O.
Firma Ekol System wywiązuje się z obowiązków jak i również spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy z Ekol System pracuję rzetelnie, sumiennie i wywiązują się z zadań im powierzonych. Współpraca z nimi daje nam możliwości rozwojowe oraz podniesienie efektywności naszej pracy.

JACEK SIERZPUTOWSKI

DRUTEX

KONTAKT

Wypełnij formularz kontaktowy i znajdź pracownika już dziś!