Tani pracownik z Ukrainy i Wschodu

Szukam pracownika ze Wschodu – czy to dotyczy Ciebie?

Rotacja w Twojej firmie jest bardzo duża? Nie możesz utrzymać stałej grupy pracowników, którzy chcieliby na dłużej pracować w Twojej firmie? To nasilający się problem, który dotyczy coraz więcej przedsiębiorstw. Chociaż może wydawać się, że to nic wielkiego, to jednak nieustanna zmiana pracowników czy braki w obsadzie zespołu, mogą znacznie przyczynić się do obniżenia jakości pracy w firmie lub przestojów. W takich sytuacjach, coraz częściej rozwiązaniem jest tani pracownik ze Wschodu, który przyjeżdża do Polski w celach zarobkowych i poszukuje zajęcia.

Tych pracowników wyróżnia przede wszystkim duża motywacja oraz chęć do pracy, dzięki czemu stanowią istotny czynnik, który może wpłynąć na lepsze funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Wszystko to sprawia, że dla dużych firm usługowych, produkcyjnych czy magazynowych legalny pracownik z Ukrainy, będzie doskonałą pomocą oraz wsparciem w codziennych obowiązkach.

Jeśli jesteś pracodawcą i nie wiesz, gdzie znaleźć uczciwego oraz odpowiedzialnego pracownika, to w Ekol System znajdziesz pomoc!

Szukasz pracowników? Znajdziemy ich dla Ciebie!

W związku z postępującą emigracją ze Wschodu niejedna firma zatrudnia Ukraińców. Rozwija się również rynek pracy. Pojawia się więcej stanowisk, które mogą zostać objęte przez przyjezdnych, zarówno tych wykwalifikowanych w określonym zawodzie, jak i osoby nieposiadające wykształcenia, a jedynie chęć do działania. Poszukiwany legalny pracownik z Ukrainy powinien angażować się w wypełnianie obowiązków i być zatrudniony na umowie. Jako firma outsourcingowa współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi partnerami, dzięki czemu możemy gwarantować dogodne warunki – atrakcyjny kontrakt, zakwaterowanie, dojazd do zakładu pracy i ubezpieczenie zdrowotne. Od kandydatów wymagamy zaangażowania, uczciwości i obowiązkowości, dlatego wybierając pracowników, kierujemy się dobrem firmy. Doskonale orientujemy się w różnych branżach, dzięki czemu możemy przewidzieć oczekiwania pracodawców i kierować się nimi przy wyborze kadry ze Wschodu.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zatrudnianiu pracowników zza granicy, dzięki czemu bez najmniejszych przeszkód znajdziemy pracownika, którego potrzebujesz. Wystarczy, że przedstawisz profil poszukiwanej przez Ciebie osoby, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. W naszej bazie znajduje się wielu specjalistów w bardzo różnych dziedzinach, dzięki czemu z całą pewność znajdziemy dla Ciebie osoby, której szukasz. Jeśli potrzebny Ci legalny pracownik z Ukrainy, Ekol System jest w stanie go zagwarantować.

Tani i legalny pracownik z Ukrainy to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek w Polsce oraz zapotrzebowanie aktualnych przedsiębiorstw. Nikogo już nie dziwi obcokrajowiec zatrudniony w naszym kraju, ponieważ staje się to normą. W Ekol System bardzo dużą wagę przykładamy do pracowników, których delegujemy do naszych klientów. Zależy nam na osobach uczciwych, odpowiedzialnych oraz chętnych do podjęcia pracy. Z nami nie będziesz musiał już wystawiać ogłoszeń, że Twoja firma zatrudni Ukraińca, ponieważ cały proces rekrutacji możesz zlecić nam.

Czym jest outsourcing?

Outsourcing to jedna z odmian leasingu pracowniczego polegającego na wynajmie pracowników. W naszej bazie znajdują się osoby poszukujące pracy oraz współpracujące z nami firmy. Pomagamy w doborze odpowiedniej kadry na wybrane stanowiska. Jeśli pracownik nie sprawdzi się, proponujemy innego, dzięki czemu gwarantujemy ciągłość zatrudnienia, ale również pracodawcy unikną luk związanych z brakami w kadrach. W ten sposób obie strony mogą liczyć na korzystne warunki. Legalny pracownik z Ukrainy będzie osobą doskonale przygotowaną do wypełniania swoich obowiązków. Dbamy o to, aby kandydaci mogli rozwijać się i spełniać zawodowo, co sprawi, że szybko zaaklimatyzują się w nowym miejscu.

Leganly pracownik ze Wschodu
Pracownik z Ukrainy

Outsourcing – najlepsza baza pracowników i pracodawców

Ekol System współpracuje z wieloma klientami, dzięki czemu mamy do zaoferowania aż wiele stanowisk. To miejsca pracy przygotowane dla pracowników z Ukrainy. Mogą się do nas zgłaszać wszyscy kandydaci, również ci, którzy nie zdecydowali się na pracę w konkretnej branży. Zajmujemy się rekrutacją, doborem odpowiedniego stanowiska dla wybranych osób (wykształceni mogą liczyć na pracę w zawodzie). W ten sposób szybko znajdują zatrudnienie na godnych warunkach współpracy, a firmy nie muszą tracić czasu na obowiązki związane z wybieraniem właściwych kandydatów. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Szukam pracownika ze Wschodu – tak ogłasza się wiele firm, a Ekol System może w tych poszukiwaniach pomóc. Tani pracownik z Ukrainy będzie rzetelną, uczciwą osobą zaangażowaną w pracę. Dbamy o to, aby każde stanowisko zostało objęte przez kompetentną osobę, dlatego przykładamy dużą wagę do wyboru kadry.

Tani pracownik z Ukrainy – gdzie go znaleźć?

Chociaż do Polski przybywa coraz więcej osób zza wschodniej granicy, to jednak nie wszyscy są w jednakowym stopniu zdeterminowani do podjęcia pracy. Dla Twojej firmy znajdziemy osobę, która będzie chciała znaleźć tutaj uczciwe zatrudnienie.

Dla poszukujących pracy – firma zatrudnia Ukraińców

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące legalnych pracowników z Ukrainy, ale także samych kandydatów, którzy chcieliby mieć gwarancję zatrudnienia na dogodnych warunkach. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, dlatego wciąż rozwijamy się i możemy zaoferować pracę dla spawaczy, ślusarzy, elektryków czy pracowników fizycznych. Ekol System to najlepsza baza zrzeszająca firmy oraz chętnych do podjęcia współpracy.

Ekol System został stworzony z myślą zarówno o pracownikach, jak i pracodawcach. Jeśli poszukujesz specjalisty, a nie wiesz, w jaki sposób pozyskać legalnego pracownika z Ukrainy do pracy, to zgłoś się do nas. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, od znalezienia pracownika, po zapewnienie mu szkolenia, badań, a także transportu czy zakwaterowania w pobliżu miejscu pracy.

Nie czekaj, ponieważ legalny pracownik z Ukrainy to wartościowy pracownik, którego chęć i motywacja do pracy są bardzo wysokie.

Tani pracownik z Ukrainy
Szukasz pracowników ze Wschodu?

Warto zaufać usługom dostarczanym przez firmę Ekol System, ponieważ są wyjątkowo rzetelne i jak dotąd zaufało im naprawdę szerokie grono osób. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom można znaleźć dokładnie takich pracowników, jacy w danym momencie są potrzebni. Mowa tu o kompetencjach i przygotowaniu zawodowym, jak też odpowiednich predyspozycjach fizycznych czy psychicznych. Coraz więcej szefów firm mówi otwarcie: szukam pracownika ze Wschodu, a czasami zapotrzebowanie jest szersze. W takich momentach godne rozważenia jest nasze profesjonalne pośrednictwo.

Legalny pracownik z Ukrainy szansą dla wielu przedsiębiorstw

W tym momencie osoby pochodzące z Ukrainy coraz częściej poszukują zatrudnienia w Polsce. Przyciąga ich perspektywa znacznie lepszych niż w ojczyźnie zarobków, a poza tym ogólne warunki pracy w naszym kraju są z ich punktu widzenia bez porównania lepsze niż za wschodnią granicą. Dzięki rozwiązaniom zapewnianym przez Ekol System można być spokojnym o to, że uda się znaleźć ludzi na dane stanowiska. Równocześnie nie da się zaprzeczyć, że tani pracownik ze Wschodu stanowi z punktu widzenia każdej firmy dużą korzyść. Zwłaszcza że jakość jego pracy jest z reguły naprawdę wysoka.

Godni zaufania pracownicy nie tylko w Polsce

Rynek zmienia się dynamicznie, a gospodarka stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania. Nie da się zaprzeczyć, że z punktu widzenia podmiotów gospodarczych szalenie ważne jest to, aby nie miewać problemów związanych z wszelkiego rodzaju brakami kadrowymi. Okazują się one dolegliwe i w określonych sytuacjach mogą skutkować poważnym kryzysem w ramach prowadzenia działalności. Tani pracownik z Ukrainy stanowi realną szansę na to, by pozyskać ludzi kompetentnych, a jednocześnie nie wydawać na ich angaż zbyt dużych środków. Jest to z całą pewnością posunięcie opłacalne dla szefów firm.

Firma, która zatrudnia Ukraińców ma dziś większe szanse na sukces

Trudno zaprzeczyć temu, że zatrudnianie osób pochodzących z Ukrainy staje się w polskich warunkach coraz bardziej korzystnym działaniem i decyduje się na to szeroka gama podmiotów funkcjonujących w ramach różnych branż. Należy mieć w tym względzie rozeznanie, a nie każdy je posiada. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi Ekol System. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjny leasing pracowniczy, jaki pozwoli cieszyć się doskonałym zespołem przy ograniczonych nakładach finansowych. W pełni legalny pracownik z Ukrainy może liczyć na przychylność również ze strony polskich organów administracji, co w konkretnych przypadkach bywa pomocne.

Tani pracownik ze Wschodu – z nami warto!

Gwarantujemy wszystkim zainteresowanym podmiotom pełne wsparcie w obszarze efektywnego i korzystnego pod wieloma względami leasingu pracowniczego. Wydatki z tym związane mają charakter naprawdę ograniczony, co dla każdego menadżera ma ogromne znaczenie. Opłaca się zaufać pośrednictwuEkol System w tej materii. Dzięki nam hasło szukam pracownika z Ukrainy wypowiadane przez przedsiębiorcę przełoży się na doskonały wybór kadrowy.

200
Pracownicy fizyczni
98
Pracownicy wykwalifikowani
1360
Oferty pracy
8000
Klienci

REFERENCJE

Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę EKOL SYSTEM Sp. z o.o. jako solidną i rzetelną, która jest dobrym partnerem do współpracy, a także godną polecenia innym kontrahentom.

Edmund Sokołowski

Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o.
Pracowniki Ekol System zaangażowani są w kooperacji z pracownikiem zleceniodawcy, spełniają wymagania bezpieczeństwa i jakości pracy. Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę Ekol System jako solidną i rzetelną oraz szybko reagująca na potrzeby klienta.

ELŻBIETA MUCHA

GC ENERGY SP. Z O.O.
Firma Ekol System wywiązuje się z obowiązków jak i również spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy z Ekol System pracuję rzetelnie, sumiennie i wywiązują się z zadań im powierzonych. Współpraca z nimi daje nam możliwości rozwojowe oraz podniesienie efektywności naszej pracy.

JACEK SIERZPUTOWSKI

DRUTEX

KONTAKT

Wypełnij formularz kontaktowy i znajdź pracownika już dziś!