Czym jest outsourcing pracowników ze Wschodu?

Doskonałą alternatywą dla usług podwykonawstwa (gdzie pracownika tymczasowego zatrudnia się przez agencję w celu pełnienia obowiązków na rzecz pracodawcy) jest outsourcing pracowników ze Wschodu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że koszty związane z zatrudnieniem obcokrajowców są generalnie niższe niż w przypadku Polaków, a sprawdzają się oni równie dobrze na wielu stanowiskach. Ze Wschodu przyjeżdża coraz więcej osób, również takich posiadających szerokie kompetencje i uprawnienia zawodowe, szukających zatrudnienia w Gdańsku czy innych miastach Polski. Na przyjezdnych czeka trudny obowiązek znalezienia pracy, który najczęściej wiąże się z, nierzadko ze żmudnymi i długimi, poszukiwaniami. Czym jest outsourcing pracowników ze Wschodu? To tego typu forma współpracy, w której firma zewnętrzna przejmuje większość obowiązków spoczywających na pracodawcy – zarówno tych związanych z rekrutacją, jak również dalszą pełną obsługą kadrową. Co to oznacza w praktyce? Mogą Państwo część zadań zlecić firmie zewnętrznej po to, by zminimalizować koszty zarządzania pracownikami oraz formalności związane z zatrudnianiem ludzi. Ma to duże znaczenie szczególnie przy outsourcingu pracowników ze Wschodu czy innych kierunków, gdzie ilość poszczególnych procedur jest w tych przypadkach spora. Dzięki skorzystaniu z usług Ekol System nie muszą się Państwo nimi przejmować.

Czym zajmuje się Ekol System?

Nasza firma oferuje outsourcing pracowników ze Wschodu w wybranych przez Państwa branżach, a co za tym idzie posiadających odpowiednie kompetencje i doświadczenie konieczne do wykonywania pracy na danych stanowiskach. Gwarantujemy, że przykładamy dużą uwagę do starannego doboru osób. Kryteria, które bierzemy pod uwagę to właściwe kierunkowe wykształcenie oraz odpowiednie predyspozycje do wykonywania określonego zawodu. Zwracamy również uwagę na dotychczasowe zatrudnienie prezentowanych Państwu pracowników. Wybieramy wyłącznie takie osoby, które wykazywały się do tej pory pracowitością i rzetelnością. Mamy rozeznanie oraz szerokie, kilkuletnie doświadczenie w różnorodnych sektorach. Taka wiedza pomaga nam zrozumieć każdą dziedzinę biznesu, a co za tym idzie pozwala na dobór najlepszych kandydatów.

Czym jest outsourcing oferowany przez Ekol System?

Ekol System jest profesjonalną firmą zajmującą się outsourcingiem pracowników ze Wschodu, również tych ze Wschodu. Do naszych zadań należy więc rekrutacja na wybrane stanowiska pracowników, którzy spełnią określone wymogi. Dotyczą one przede wszystkim doświadczenia, ale również wykształcenia, jak i posiadanych umiejętności i predyspozycji, a przede wszystkim chęci i odpowiedniej motywacji do pracy. Spośród wielu dostępnych kandydatów potrafimy trafnie wyselekcjonować tych, którzy odnajdą się na stanowisku, jakie nie jest jeszcze obsadzone. Dopełniamy wszystkich aspektów umowy, co sprawia, że outsourcing pracowników ze Wschodu odbywa się w sposób uczciwy i zgodny ze wszystkimi regulacjami prawnymi w tym zakresie.

Outsourcing pracowników ze Wschodu

Możliwości rozwoju kompetencji pracowników

Nasza firma w ramach outsourcingu pracowników ze Wschodu stwarza również atrakcyjne możliwości rozwoju. Każdy przyjezdny pracownik może liczyć nie tylko na legalne zatrudnienie oraz pracę w dogodnych warunkach, ale również atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Ekol System jest więc nie tylko firmą outsourcingową, spełniającą wymogi naszego Klienta, czyli pracodawcy, ale jesteśmy także całkowicie otwarci na współpracę z samymi kandydatami, a co za tym idzie oferujemy im stanowiska związane z ich wykształceniem czy umiejętnościami. Przeprowadzamy bardzo starannie i wnikliwie cały proces rekrutacji, dlatego pracownicy ze Wschodu mogą liczyć na zadowalającą, dobrą posadę spełniającą ich wszystkie wymagania, również te finansowe. Dzięki propozycjom odpowiednich stanowisk, zyskują także możliwość praktycznego rozwijania swoich kompetencji zawodowych podczas wykonywania satysfakcjonującej pracy.

Jakie korzyści dla pracodawcy płyną z outsourcingu pracowników ze Wschodu?

Outsourcing pracowników ze Wschodu jest niezmiernie atrakcyjną propozycją dla dużych firm i przedsiębiorstw, szczególnie takich, gdzie rotacja pracowników jest duża – na przykład zakładów produkcyjnych. Dzięki usługom świadczonym przez Ekol System pracodawca nie musi organizować samodzielnie procesu rekrutacji, poświęcając jej swój czas i zasoby ludzkie, które miałyby go realizować. My zajmiemy się wyselekcjonowaniem odpowiednich na dane stanowisko kandydatów. Natomiast Państwo zyskują pracowników, bez zbędnego tracenia czasu na cały proces oraz sporządzenie wymaganej dokumentację. Nasza kadra jest odpowiednio przeszkolona oraz ustawicznie rozszerza swoje kompetencje, a do każdej rekrutacji podchodzimy rzetelnie i wykazujemy się profesjonalizmem. Zaznaczyć trzeba, że przed rozpoczęciem procesu rekrutacji właściwych kandydatów przykładamy dużą wagę do tego, aby zrozumieć biznes i specyfikę pracy w przedsiębiorstwie naszego Klienta. Takie podejście pociąga za sobą określone skutki, mianowicie osiągamy bardzo dobre, wysokie efekty – starannie dobieramy tylko takich kandydatów, mając pewność, że spełnią Państwa określone na początku naszej współpracy oczekiwania. Doskonale wiemy, jakie aspekty wziąć pod uwagę rekrutując na wybrane stanowiska, a w razie rezygnacji jednej osoby szukamy zastępstwa.

Outsourcing pracowników ze Wschodu jest obecnie niezmiernie popularny i na rynku pojawiło się bardzo dużo firm, które go oferują. Jednak przy wyborze należy kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim skutecznością i doświadczeniem. Pomocne mogą okazać się informacje zasięgnięte w innych przedsiębiorstwach, zatrudniających pracowników ze Wschodu, na temat tego, jakimi kryteriami powinniśmy kierować się przy dokonywaniu wyboru takiej firmy. Współpraca z Ekol System gwarantuje nie tylko profesjonalne potraktowanie tematu samej rekrutacji, ale również wsparcie w zakresie koniecznych formalności.

Zaufaj więc doświadczeniu Ekol System w zakresie outsourcingu pracowników ze Wschodu!

Praca dla Ukraińca
Legalna praca w Polsce dla Ukraińca

Z dniem 1 stycznia 2018 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące cudzoziemców, którzy chcą podjąć legalną pracę na terenie Polski. Znowelizowana została ustawa o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Czytaj więcej

Praca dla Rosjanina
Legalna praca w Polsce dla Rosjanina

Wraz z rozpoczęciem 2018 roku w życie weszły nowe przepisy dotyczące cudzoziemców chcących podjąć legalną pracę na terenie Polski. Znowelizowana została ustawa o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Czytaj więcej