EKOL SYSTEM

Аутсорсинг працівників з країн Сходу

АУТСОРСИНГ

Що таке аутсорсинг?

Outsourcing pracowników to innowacyjna forma współpracy, którą Państwu chcemy zaoferować. Podobnie jak w przypadku leasingu pracowniczego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników i obsługą kadrową, jednak ze względu na doskonałe zrozumienie sektorów w których operujemy, możemy Państwu zaproponować ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb pracodawców w danej branży.

Usługi outsourcingu stanowią alternatywę dla usług podwykonawstwa, w ramach których pracownik tymczasowy jest zatrudniony przez agencję w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika. Outsourcing w ramach oferty Ekol System Sp.zo.o. pozwala na elastyczne delegowanie na zewnątrz firmy kompletnych procesów biznesowych poprzez skuteczne obniżenie kosztów operacyjnych związanych z zarządzaniem personelem. Gwarantujemy naszym klientom możliwość zastępstwa pracownika, który nie spełnia Państwa oczekiwań.

Podobnie jak w przypadku usługi leasingu pracowniczego, klient przestaje być wówczas stroną prawną w stosunku pracy wobec delegowanych do niego pracowników. W zależności od obszaru biznesowego lub procesu zlecanego na zewnątrz, rozliczenia z firmą outsourcingową mogą być oparte o roboczogodziny jej personelu, lub wykonywane przez delegowany personel czynności (w ramach usług takich jak co-packing, czy kompletacja zamówień).

Naszym celem jest wsparcie i rozwój Twojego biznesu.

Ekol System jest firmą oferującą outsourcing – formę opartą na leasingu pracowniczym. Zajmujemy się rekrutacją osób na wybrane stanowiska. Spośród wielu kandydatów wybieramy tych, którzy najlepiej spełniają oczekiwania stawiane przez pracodawców. Pracownicy ze Wschodu w Gdańsku i innych miastach Polski mogą liczyć na legalne zatrudnienie, godne warunki współpracy, wysokie zarobki i zakwaterowanie. Ekol System dba o dopełnienie aspektów umowy. Jednocześnie pracownicy ze Wschodu w Gdańsku lub poza nim mogą liczyć na komfortowy dojazd do zakładu pracy.

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko

Wraz z rozwojem rynku pracy w Polsce, pracownicy ze Wschodu w Gdyni oraz wielu innych miastach Polski szukają etatu, zarówno tymczasowego, jak i stałego. Ekol System powstał z myślą o osobach, które chciałyby zatrudnić się bez pośredników. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu pracodawcy mają mniej obowiązków, a pracownicy nie są zmuszeni stale uzupełniać dokumentacji. To duże ułatwienie dla obu ze stron. Rekrutując kandydatów, dbamy o to, aby były to rzetelne osoby mające predyspozycje do pełnienia danego zawodu. Praca na niektórych stanowiskach wymaga odpowiedniego wykształcenia (np. ślusarz czy elektryk), a my dbamy o to, aby pracownik je posiadał. Doświadczenie jest dużym atutem, dlatego zwracamy na nie uwagę w całym procesie wyboru personelu.

Z myślą o pracownikach i pracodawcach

Poszukiwani są pracownicy pochodzenia ukraińskiego do pracy w Polsce – osoby uczciwe, zaangażowane w pełnienie obowiązków. Gwarantujemy rozwój na wybranym stanowisku, dzięki czemu kandydaci mogą stale podnosić swoje kwalifikacje w Polsce. Ekol System powstał z myślą o pracownikach – pomagamy im znaleźć zatrudnienie, ale także ułatwiamy pracodawcom proces rekrutacji. To szczególne udogodnienie dla dużych firm, gdzie rotacja jest duża i stale brakuje rąk do pracy.

Rzetelna rekrutacja w Ekol System

Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy są przeszkoleni w zakresie prowadzenia rekrutacji. Doskonale wiedzą, na jakie aspekty zwrócić uwagę, jakie są cenione przez pracodawcę z danej branży, co pozwala wybrać odpowiednie osoby na właściwe stanowisko. W przypadku, gdy pracownik nie sprawdzi się, delegujemy następnego. W ten sposób nie trzeba martwić się w luki w personelu. Szybko reagujemy na sytuację, co pozwala nam osiągać wysokie efekty. Dzięki nim firmy mają większą szansę na rozwój.

Korzystna współpraca

Jesteśmy po to, aby pomagać – pracownicy pochodzenia ukraińskiego do pracy znajdą odpowiednią propozycję dla siebie, nie poświęcając dużo czasu poszukiwaniom. Kandydaci mogą wybierać spośród wielu ofert, dzięki czemu dostosują ją do własnych wymagań. pracujący z nami pracodawcy. Jesteśmy liderami, jeśli chodzi o outsourcing, rekrutację kandydatów i pośredniczenie między nimi a pracodawcami różnych firm działających na terenie Europy.

ВИ ШУКАЄТЕ РОБОТУ?

Ви шукаєте роботу? Приєднуйтеся до числа задоволених працівників затруднених нами!
Всім нашим працівникам ми гарантуємо:
Медико-профілактичне обстеження

Медико-профілактичне обстеження

Загальний тренінг з охорони здоров'я та безпеки

Загальний тренінг з охорони здоров'я та безпеки

Робочий одяг

Робочий одяг

Початок роботи

Початок роботи

житло

житло

Повний професіоналізм

Повний професіоналізм

ВАКАНСІЇ

Ви шукаєте роботу? Приєднуйтеся до числа задоволених працівників затруднених нами! Вакансії для зварювальників, слюсарів, електриків, працівників фізичних і т. д. Натисніть зображення нижче , щоб переглянути пропозиції.

ПРО НАС

Ekol System sp. z o.o.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie outsourcingu (wynajmu) naszych pracowników do pracy w Państwa Przedsiębiorstwie. Podstawą naszej działalności jest przyczynienie się do prawidłowego rozwoju zleconych nam projektów oraz umacnianie i podnoszenie pozycji rynkowej naszych klientów. Sami również trwamy w procesie ciągłego rozwoju, nieustannie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników, zwiększając zasięg skalę usług. Ekol System zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z rekrutacją. Gwarantujemy, że wybrany przez nas legalny, tani pracownik z Ukrainy będzie rzetelną i uczciwą osobą na właściwym stanowisku. Współpracujemy ze zweryfikowanymi partnerami z terenu Ukrainy i Białorusi umożliwiając osiągnięcie znacząco obniżenia kosztów przez Naszych partnerów.

Dane firmy

  •   81–383 Gdynia, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 /B6
  •   80–554 Gdańsk, ul. Śnieżna 1
  • NIP: 1132919870 REGON: 365587465

Офіс

  •  +48 583430775
  •  biuro@ekol-system.pl

Відділ рекрутації

  •  +48 512049377
  •   rekrutacja@ekol-system.pl
200
Ручні робітники
98
Кваліфіковані робітники
1360
Робочі пропозиції
8000
клієнти

Список використаної літератури

Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę EKOL SYSTEM Sp. z o.o. jako solidną i rzetelną, która jest dobrym partnerem do współpracy, a także godną polecenia innym kontrahentom.

Edmund Sokołowski

Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o.
Pracowniki Ekol System zaangażowani są w kooperacji z pracownikiem zleceniodawcy, spełniają wymagania bezpieczeństwa i jakości pracy. Na podstawie naszych doświadczeń polecam firmę Ekol System jako solidną i rzetelną oraz szybko reagująca na potrzeby klienta.

ELŻBIETA MUCHA

GC ENERGY SP. Z O.O.
Firma Ekol System wywiązuje się z obowiązków jak i również spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy z Ekol System pracuję rzetelnie, sumiennie i wywiązują się z zadań im powierzonych. Współpraca z nimi daje nam możliwości rozwojowe oraz podniesienie efektywności naszej pracy.

JACEK SIERZPUTOWSKI

DRUTEX

КОНТАКТИ

Заповніть контактну форму та знайдіть співробітника сьогодні!